Jdi na obsah Jdi na menu
 


Patříte do skupiny těch, kteří nechtějí utrácet za drahé modelářské modely a radši si od levnějších značek koupíte nějaké to auto ,pak se podívejte na tento článek.

Začneme u známé značky Nikko a jednoho licencovaného auta Nissan Sylvia S15

Obrazek

Modelářsky zpracovaná karoserie zaujme,Možnost výměny kanálů je velice dobrá věc když si jezdíte s dvěma auty blízko sebe .V balení se dodává se čtyřmi bateriemi od Nikko a jednou baterií 9V do ovladače-dodávaná baterie ovšem v ovladači nevydrží příliš dlouho, takže se vyplatí koupit alkalickou baterii.Dodávaná sada driftovacích pneumatik se zdá jako zbytečná , ale není to tak.Pokud máte zručnost v prstech a malý byt mohou se hodit.S autem díky pneumatikám se vzorkem dá jezdit venku a nezahrabají se jen tak někde na asfaltce .Pod polepenou kapotou se skrývá modelářsky zpracovaný motor.Doporučuji nabíjecí baterie GP2500 ni-mh ,protože mají 5krát větší výdrž než obyčejné baterie, ale mají nevýhodu - jsou příliš drahé.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Pokračujeme prohlídkou Mitsubishi Pajero.

ObrazekNa nízkou cenu velice pekně zpracovaná karoserie a fungující světla.Velkou výdrž má k balení přiložená baterie 7,2V Ni-mh nabíječka ji nabije za 4 hodiny.Na překvapení kdoví-jestli licencované loga Mitsubishi a tuningové firmy RALLIART. Ale teď negativa.Bohužel slabý motor vám nevyhový v terénu. Mírné překážky překoná pouze s rozjezdem.Velikou chybu představuje páčka na zadní části podvozku jakmile vyděláte auto z krabice a chcete si s nim jezdit začne vám auto nepříjemně hučet a slyšíte něco jako protáčení motoru ovšem auto nejede ,po opravě se auto rozjelo ale páčka nefunguje.

Obrazek

 

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář